products

شکل سفارشی قهوه ای قهوه ای برای ساعت های 1 تا 200 میلی متر ضخامت

اطلاعات پایه
محل منبع: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی)
نام تجاری: Tianzhili
شماره مدل: شیشه ای یاقوت کبود
قیمت: US $5.00
اطلاعات تکمیلی
تایپ کنید: ساعت برای قطعات مواد: سفالگری
اندازه: 1-200 میلی متر شکل: شکل سفارشی
سطح درمان: جلا کیفیت سطح: 80 / 50،60 / 40،40 / 20
برجسته:

convex watch glass

,

convex crystal glass


توضیحات محصول

شیشه های سفارشی شکل محدب یاقوت کبود برای ساعت های 1 تا 1 میلی متر ضخامت

توضیحات محصول

یاقوت کبود مصنوعی یک ماده اکسید آلومینیومی است که به شکل بلور شش ضلعی تولید می شود. این ماده بسیار سخت و با مقاومت بالا در برابر گرما است. به دلیل ساختار بلوری آن ، ویژگیهای ماده بسته به جهت گیری درخواستی می توانند تغییر کنند. SGP می تواند آسیاب CNC ، مته ، برش ، دامان و یاقوت کبود را در بسیاری از ابعاد ، شکل ها و اتمام های سطح صیقل دهد.

کریستال یاقوت کبود یاقوت کبود مصنوعی در واقع شیشه ای نیست. این ماده بسیار سخت و شفاف است که از تبلور اکسید آلومینیوم خالص در دماهای بسیار بالا ساخته شده است. یاقوت کبود مصنوعی همان سختی سنگهای یاقوت کبود طبیعی را دارد ، اما بدون مواد رنگ آمیزی که رنگهای مختلفی را به سنگهای قیمتی می بخشد. وقتی گرم می شود ، یاقوت کبود مصنوعی توده های گرد را تشکیل می دهد ، که سپس با اره هایی با روکش الماس به قطعات خرد می شوند. سپس این دیسک ها به صورت کریستالهای ساعت مجهز به زمین و جلا می شوند. (یکی از دلایل کریستال یاقوت کبود نسبتاً گران است این است که ابزارهای مورد نیاز جهت برش و صیقل دادن این ماده بسیار سخت بسیار پرهزینه است.) یاقوت کبود (چه طبیعی و چه مصنوعی) یکی از سخت ترین مواد موجود در زمین است. این مقیاس 9 را در مقیاس Mohs انجام می دهد ، که یک سیستم برای ارزیابی سختی نسبی مواد مختلف است. (اندازه های الماس 10 ، بالاترین امتیاز.) کریستال های تماشایی ساخته شده از یاقوت کبود مصنوعی اغلب به عنوان "مقاوم در برابر خراش" یا "تقریبا ضد خش" به بازار عرضه می شوند زیرا خراش دادن آنها بسیار دشوار است - اما غیرممکن نیست. الماس می تواند آنها را خراش دهد. بنابراین می توان مواد ساخته شده توسط انسان که کاربید سیلیکون را در خود جای داده اند ، که دارای درجه بندی Mohs بین 9 تا 10 است ، سخت تر از یاقوت کبود است. بنابراین ، اگر به طور تصادفی ساعت خود را روی یک سطح شبیه سازی شده سنگ یا دیوار که دارای برخی از این مواد کاربید سیلیکون است ، خراش دهید ، می تواند بلور را خراش دهد.

ویژگی

مشخصات

ضخامت

0.5-50 میلی متر

تحمل اندازه

0.02 میلی متر

Edge Finish

زمینی و حیرت زده

کیفیت سطح

40-20 حفر خراش

تخت سطح

λ / 4 @ 633 nm

موازی بودن

c3 قوس دقیقه ((MR.9 rad)

دیافراگم روشن

> 80٪ قطر مرکزی

سختی (Knoop)

1370 کیلوگرم میلی متر-2

مدول جوان

3.4 x 1011 N m-2

حد حرارتی

22 W m-1 K-1

ضریب انبساط حرارتی

8.4 10 10-6 K-1

اطلاعات شرکت

شرکت ما دارای یک سیستم مدیریت کیفیت کامل ، استاندارد و علمی است. ویژگی های خاص منجر به آینده می شود. محصولات و خدمات مشخص پایه و اساس همکاری ما است و ما مشتاقانه می خواهیم در کنار شما موفقیتهای درخشان ایجاد کنیم.

1011

IMG_6313IMG_6274

   

تجهیزات بازرسی

تجهیزات بازرسی

1

ردیاب انتقال تداخل سنج

عناصر درجه دوم اوریونومتر

اندازه گیری خمشی

اطلاعات تماس
lijia

شماره تلفن : +8617722965647

WhatsApp : +8618606222729