aboutus
خط تولید

اطلاعات شرکت:

ما در سال 2009 تاسیس شده است. ما در صنایع دستی شیشه ای یاقوت کبود، پنجره های یاقوت کبود و اجزای مربوطه متخصصیم. پنجره های Sapphire و محصولات یاقوت کبود به طور گسترده در ساخت ساعت، اپتیک، پزشکی، هوا فضا، نظامی و دیگر زمینه ها استفاده می شود.

ما اصرار داریم که مشتریانمان را با کیفیت بالا، قیمت مناسب با قیمت مناسب و یا شیشه ای یاقوت کبود خریداری کنیم. تاریخ تحویل در زمان و خدمات پس از فروش عالی نیز بخش مهمی از خدمات ما هستند.

ما شهرت خوبی در میان مشتریانمان ایجاد کرده ایم. پنجره یاقوت کبود و ساعت شیشه ای یاقوت کبود صادقانه به اروپا، ایالات متحده، ژاپن و دیگر کشورهای توسعه یافته صادر می شود.

ما فن آوری پیشرفته و تجربه غنی در طراحی و برنامه کاربردی داریم. اطمینان حاصل کنید که ما محصولات خود را توسعه داده و سفارشی برای رسیدن به شرایط خاص مشتریان به سرعت و به طور موثر.

ما پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت ISD9001: 2008 و همچنین صدور گواهینامه SGS، صدور گواهینامه MSDS و کنترل فرآیند تولید جامع برای کامل بودن کیفیت پنجره های یاقوت کبود مشتری را تضمین می کنیم.

محصولات اصلی ما: یاقوت کبود، ساعت شیشه ای یاقوت کبود، صفحه نمایش یاقوت کبود تلفن، یاقوت کبود اسکنر بارکد

پنجره، پنجره اپتیکال یاقوت کبود، پنجره حفاظتی یاقوت کبود، چوب یاقوت کبود، حلقه یاقوت کبود، لوله یاقوت کبود، رشته کریستال یاقوت کبود و سایر محصولات یاقوت کبود.

تحقیق و توسعه

Shenzhen Tianzhili Crystal Co., Ltd. خط تولید کارخانه 0Shenzhen Tianzhili Crystal Co., Ltd. خط تولید کارخانه 1

Shenzhen Tianzhili Crystal Co., Ltd. خط تولید کارخانه 2Shenzhen Tianzhili Crystal Co., Ltd. خط تولید کارخانه 3

Shenzhen Tianzhili Crystal Co., Ltd. خط تولید کارخانه 4Shenzhen Tianzhili Crystal Co., Ltd. خط تولید کارخانه 5

اطلاعات تماس